Vyhledat jazykové kurzy podle:

Provozujete jazykovou školu? Registrujte se do toplistu jazykových škol. Buďte nejlepší jazykovou školou.

JANA - SOUKROMÁ JAZYKOVÁ ?KOLA

Škola nemá vloženou fotografii
Manažer PhDr. Marie Palatková
Mobilní telefon 604 833 484
Telefon 495 518 621
Fax 495 518 621, 495 269
Adresa tř. ČSA 216, 500 03 Hradec Králové
  Zobrazit na mapě
E-mail kancelar@janahk.cz
Internet www.janahk.cz

Popis jazykové školy

Naše škola vyučuje cizí jazyky od r. 1990 v příjemně zařízených učebnách přímo v centru města. Nabízíme Vám nejrůznější typy kurzů, v nichž naši plně kvalifikovaní učitelé pomáhají klientům zvládat úskalí jazyků tak, aby bylo možné se jimi co nejdříve domluvit. To, že klademe hlavní důraz na schopnost komunikace však neznamená, že bychom opomíjeli mluvnici a slovní zásobu. Výuka probíhá komplexně s použitím ověřených kvalitních učebnic podle typů jednotlivých kurzů a plně v souladu s Evropským jazykovým rámcem. Spolupracujeme i s rodilými mluvčími a dlouholeté zkušenosti s výukou jazyků zúročujeme ve vynikajících výsledcích našich studentů u mezinárodních zkoušek (série Cambridge, STANAG aj.) Rádi přivítáme v naší škole i Vás !

 

Google mapa

Okresy, ve kterých škola je schopna zajistit výuku

Královéhradecký kraj
Hradec Králové   

Jazykové kurzy, které jazyková škola nabízí

název kurzu vstupní úroveň začátek cena
Jazyková škola momentálně nenabízí žádný jazykový kurz.

Nesplňuje tato škola Vaše požadavky?

Vyzkoušejte jinou školu z kraje: Královéhradecký nebo z okresu: Hradec Králové

Inzerce jazykových kurzů a jazykové výuky [vložit inzerát]

Jazykový kurz

Prodam jazykovy kurz do školy MIRAMARE - hodnota poukazu 5200,-. Možnost zvolit si jazyk i hodiny. Vhodné pro Ostrava, Brno, Praha. Cena: 3600,-
optimalizace PageRank.cz optimalizace PageRank.cz