Vyhledat jazykové kurzy podle:

Provozujete jazykovou školu? Registrujte se do toplistu jazykových škol. Buďte nejlepší jazykovou školou.

Sentia, spol. s r.o.

Škola nemá vloženou fotografii
Manažer Jan Rezek
Mobilní telefon 602235100
Telefon 241711843
Fax 241713250
Adresa Růženínská 4/317, 142 00 Praha
  Zobrazit na mapě
E-mail jan.rezek@sentia.cz
Internet www.sentia.cz

Popis jazykové školy

Jsme soukromá česká jazyková škola, která realizuje komplexní výukové programy pro firmy i veřejnost.Nabízíme širokou škálu možností studia, např. interní kurzy pro společnosti, veřejné všeobecné kurzy v naší škole na Praze 4,pomaturitní studium, obchodní a odborné kurzy, letní konverzační kurzy spojené s grilováním na zahradě naší školy,individuální výuku, intenzivní kurzy v Praze i mimo Prahu, sugestopedické a superlearningové kurzy, zahraniční kurzy, e-learning- dopklňkové emailové kurzy obchodní i všeobecné angličtiny, multimediální programy na PC,atd. V současné době disponujeme více než 140 lektory, českými i zahraničními. Počet studentů dle dohody (doporučujeme však max. 8)

 

Vyučované jazyky: Angličtina, Arabština, Čeština, Francouzština, Hebrejština, Nizozemština, Italština, Němčina, Polština, Ruština, Řečtina, Slovenština, Slovinština, Srbochorvatština, Srbština, Španělština

Google mapa

Okresy, ve kterých škola je schopna zajistit výuku

Praha
Hlavní město Praha   

Jazykové kurzy, které jazyková škola nabízí

název kurzu vstupní úroveň začátek cena
Jazyková škola momentálně nenabízí žádný jazykový kurz.

Nesplňuje tato škola Vaše požadavky?

Vyzkoušejte jinou školu z kraje: Praha nebo z okresu: Hlavní město Praha

Inzerce jazykových kurzů a jazykové výuky [vložit inzerát]

Jazykový kurz

Prodam jazykovy kurz do školy MIRAMARE - hodnota poukazu 5200,-. Možnost zvolit si jazyk i hodiny. Vhodné pro Ostrava, Brno, Praha. Cena: 3600,-
optimalizace PageRank.cz optimalizace PageRank.cz