Vyhledat jazykové kurzy podle:

Provozujete jazykovou školu? Registrujte se do toplistu jazykových škol. Buďte nejlepší jazykovou školou.Jazykové kurzy Jihočeský kraj

Doporučujeme tyto jazykové kurzy

Doporučujeme: Horizonty - Jazyková agentura

Individuální i kurzová výuka AJ, NJ, FJ, ŠJ, RJ, ale i čeština pro cizince. Kurzy pro veřejnost mají max. 4 studenty. Jazykové pobyty v zahraničí - Anglie, Irsko, Německo. Překlady a tlumočení.

Jazykové kurzy a jazykové školy

AGENTURA BABYLON

ANGLIČTINA, FRANCOUZŠTINA, NĚMČINA, ITALŠTINA, JAPONŠTINA, ARABŠTINA, ČÍNŠTINA, RUŠTINA, TUREČTINA, přes 40 jazyků. Kurzy pro dospělé i děti, individuální, skupinová a firemní výuka. Kurzy pro MŠ. Všechny pokročilosti. Obecný i specializovaný jazyk. Příprava na všechny typy zkoušek, příprava na maturitu.

EDUCOCENTER s.r.o

Moderní jazyková škola s vlastní kolejí pro 80 posluchačů a parkovištěm pro 40 vozů.Člen celostátního konzorcia ILiR.O cca 1200 posluchačů se stará 90 učitelů a zahr. lektorů od 7:00 do 21:00 7 dní v týdnu.

Gaudeo CB s.r.o.

Soukromá jazyková škola, výuka dospělých; docházkové kurzy všech úrovní (od začátečníků až po konverzaci s RM), pobytové intenzivní kurzy; ve skupinách 3-5 osob;

Hampson CS Ltd.

Vlemi intezivní internátní výuka angličtiny v Institutu pro zrychlené učení Hampson na vlastním statku v malé vesničce Ptýrov. Velmi intezivní kurzy angličtiny a němčiny v Mladé Boleslavi. Výuka angličtiny pro děti od 4 let v Mladé Boleslavi.

Irena Biskupová - Jazykové služby

Výuka/doučování německého a anglického jazyka individuálně a v malých skupinkách. Překlady angličtina, němčina. Vhodné pro žáky a studenty z oblasti Mirovicko (Písecko/Příbramsko), výuka i o víkendech.

Jana Kruteková -výuka jazyků

nabídka individuální výuky anglického jazyka( popř. jazyka ruského) od začátečníků po pokročilé příprava na jazykové zkoušky(PET,FCE,dle požadavků) nabídka výuky ve firemních kurzech kurz pro mírně pokročilé studenty(pre-intermed.) -max.počet 10 kurz pro středně pokročilé studenty(intermed.+upper.)-max.počet10

JEDENJAZYKNESTACI

zprostředkováváme večerní kurzy, firemní, individuální kurzy, i kurzy pro děti v AJ, NJ, FJ, ŠJ

Mgr. Ivo Klement - Kurzy anglického jazyka

Výuka anglického jazyka na všech úrovních, firemní kurzy, individuální i skupinové kurzy pro veřejnost, příprava ke zkouškám, doučování studentů středních škol, příprava k maturitě.

Polyglot, pobočka Brno

Jazyková škola Polyglot je prestižní jazyková škola, která úspěšně působí na trhu již od roku 1989. Nabízíme kvalitní výuku vedenou zkušenými kvalifikovanými lektory - českými učiteli i rodilými mluvčími. Ve výuce klademe důraz na rozvoj všech základních řečových dovedností - samostatného ústního

Inzerce jazykových kurzů a jazykové výuky [vložit inzerát]

optimalizace PageRank.cz optimalizace PageRank.cz