Kurzové a LIVE sázení

beach tenis rakety

Adriatic Sada 2 pálky s míčkem Smajlík |

Plážový beach tenis Adriatic - Sada 2 pálky s míčkemSada plážový tenis Smajlíci obsahuje 2 pálky (velikost 37 cm) a 1 míček. Pálka je lehká a dobře se s ní manipuluje. Hra je vynikající zábavou na dovolené (např. u moře na pláži) nebo i na zahradě.

Tenis, squash, badminton bazar - strana 4 -

Kategorie Tenis, squash, badminton - bazar. Vybírejte z 1 146 inzerátů. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii - strana 4.

soft tenis sada 2 x raketa + 1 x míček –

Klasická sada Sedco na soft tenis (známo také jako „líný tenis“) obsahuje dvě plastové rakety a jeden pěnový míček.Soft tenis je ideální letní k hra k vodě či na zahradu, vhodná pro děti i dospělé. Sada je lehce přenosná, váží pouhých 450 g, rakety m

Ping pong - bazar -

Nové neotevřené balení s 2 pálkami a míčkem na venkovní ping pong (beach tenis) třeba na pláži a podobně. Pálky jsou cca 37,5 x 23,5 cm. Materiál asi dřevo. Předání: Praha 6 Petřiny nebo Mnichovo Hradiště.

Areály Braník | Hamr sport

Stejně jako v areálu v Záběhlicích, je možné v Braníku zapůjčit rakety na tenis, badminton, míče na fotbal, beach fotbal, volejbal, beachvolejbal. Pro zájemce o in-line bruslení máme k dispozici 80 párů bruslí té nejvyšší kvality.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
Více než 700 obrázků na téma Tenis a Sport zdarma - Pixabay

Rakety Tenis Překročili. 16 12 0. Tenis Int Řím 2. 22 16 3. Žáby Sportovci Fotbal. 13 19 0. Panda Sportive Zvíře. 15 19 1. Tenis Žena Sport Úsměv. 16 16 2. Tenisový Kurt Tenis. 12 18 1. ... Beach Moře Voda Sport. 12 13 0. Raketa Tenis Čern ...

Beach Tennis Czech Republic - Poznámky | Facebook

Beach tennis uses a net less than 6 feet tall and the court is 30 by 60 feet. The sport, which originated in Europe, is played with doubles, uses tennis rackets and gives an appearance somewhat similar to badminton.

Beach4Fun

vybavení na plážový tenis / beach tennis Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Beachtenis - Beach Braník

Rakety. Nejrozšířenější je varianta se specializovanými plážovými tenisovými pálkami. Cena těchto pálek se pohybuje od 1000,- Kč. V USA se hraje se standardními tenisovými raketami. Hrají se pouze debly. Boduje se klasicky tenisově 15-30-40, ale bez

Tenisové kurty | Sportpenzion POHODA

V našem areálu nabízíme 3 antukové a 2 kurty s umělým povrchem. Svoji hodinu si rezervujte telefonicky nebo přes online rezervační systém. Za poplatek 100 Kč vám rádi zapůjčíme 2 kvalitní tenisové rakety a míčky. Ceník tenisové haly