český fotbal na vzestupu! zasloužil si dvě místenky v

Sport v regionech. O pořadu. Úvodní stránka. Přehled dílů. Diskuse. Napište nám. Čtvrtek 15. prosince 2011 Premiéra: Čtvrtek 15. 12. 2011 na ČT sport. Nastavit připomenutí ... Fotbal ve světě ...

Čina –

Přečtěte si o tématu Čina. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Čina, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Čina.

Průvodce MS ve fotbale 2018 by ČT sport - Issuu

V Jihoafrické republice v roce 2010 nestačili „Seleção“ na Španěly, o čtyři roky později skončili už po třech zápasech, když hned na úvod schytali debakl 0:4 od Němců ...

Šilhavý: Nervů byla spousta, podržel nás Bičík -

Liberci jsem dost věřil, že se zmůže aspoň na jeden gól v normální hrací době. výkon byl bídný, ale Šachťor si nezaslouží postup o nic víc, než si ho zasloužil Liberec. Kazaši na to prostě nemají, ale snaha byla. zatím jsem 2krát doufal, že mě Slovan

Ligové okénko: Olomouc na vzestupu, Zlín přerušil sérii ...

Na druhé straně domácí Baník ztrácí na třetí Spartu již šest bodů. HB: Málokdo čekal, že si Zlín odveze z Vítkovic všechny tři body. Baníku se v utkání nedařilo a co víc, hráčům se vůbec nechtělo běhat a chodit do soubojů. Proto si myslím, že si akti

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si

Berdych na Federera nestačil a končí ve čtvrtfinále |

On si ho taky zasloužil, takže jsem mu ho tak trochu ukradl," řekl v rozhovoru na kurtu. Švýcar pak převzal kontrolu nad zápasem. Lépe podával a byl agresivnější, nastřílel patnáct es a celkem 61 vítězných úderů. Berdych mu dokázal prolomit servis už

Palát odstartoval sezonu dvěma góly, při své premiéře ...

U branky na 2:2 asistoval Vrbata, jehož střelu dorazil Mark Pysyk. Hosté ale ve všech třetinách nezachytili vstup a v 47. minutě znovu prohrávali o dvě branky. "Přesilovka na začátku poslední třetiny nám zlomila vaz. Ale jinak se mi líbilo, jak jsme

Ostatní sporty :: Sport - - Vaše internetové noviny

Ačkoliv je kraulařka, v Plzni se na 5. kole Českého poháru postarala o senzaci. Barbora Seemanová překonala český rekord na dvoustovce v motýlu. Rekordy pokořili i další plavci– Franta, Šefl… „Vůbec jsem to nečekala, delfín je až moje druhá disciplín

CHVALOVSKÝ ŠKODÍ I Z KRIMINÁLU -

Získal sice 42 drobných obchodních partnerů, ale žádného takového, který by si zasloužil místo na trikotech hráčů. „Věřím, že se nám to časem povede. Vedeme jednání se třemi významnými firmami a jsem přesvědčen, že minimálně v jednom případě to skonč

NHL | Měli zářit Crosby a Ovečkin, ale zastínil je Briere ...

Ze Západu si připsali čtyři body za dvě branky a stejný počet asistencí Rick Nash a Brian Rolston, český útočník Martin Havlát z Chicaga zaznamenal tři body za dvě trefy a jednu přihrávku, zatímco Joe Sakic se posunul v historických tabulkách díky čt