Kurzové a LIVE sázení

čínský hokej habilis

Učebnice biologie se budou opět přepisovat. Lidé objevili ...

Učebnice biologie se budou opět přepisovat. Lidé objevili další dílek své evoluční skládačky. Aktualizováno 19.1.2019, 22:01 19. ledna 2019, 19:34 — Autor: Jan Hrabě / Náhodný nález kostry podobné dnešnímu člověku zase jednou mění dějin

Čínská hokejová reprezentace – Wikipedie

Čínská hokejová reprezentace je národní výběr Čínské lidové republiky v ledním hokeji.Je řízena Čínskou asociací ledního hokeje, která je členkou Mezinárodní hokejové federace.V roce 2017 zastávala Čína 37. místo v žebříčku IIHF.Historicky první zápa

Diskuse: Proč jsem „vylepšil“ děti? Čínský vědec vysvětlil ...

Čínský vědec Che Ťien-kchuej na veřejnosti poprvé obhajoval své pokusy o úpravu DNA nenarozených dětí. Kolegy však příliš nepřesvědčil.

Rejstřík pro pole Téma - SKAT - Souborný katalog naučné ...

Vyhledávat ve SKATu naučné literatury - zde jsou použité termíny : : Ho Či Min (2) Ho Či Min, 1890-1969 Ho Či Minovo město (1) Ho Či Minovo Město (3) Ho Chi Minh, 1890-1969 (1) Ho'oponopono (7) ho'oponopono (4) ho'oponopono (havajské uč..

Drzý úředník Roman Prymula - Blog

Minulé pondělí (27.4.2020) byl ekonom Daniel Münich vykázán Romanem Prymulou z jednání laboratorního týmu ministerstva zdravotnictví. Je s podivem, tento úředník neletěl ze všech svých funkcí hned druhý den ráno.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si

1964 - Uniepedie

1964 (MCMLXIV) byl rok, který dle gregoriánského kalendáře započal středou. 6253 vztahy.

Víc hokejistů než diváků a výprask za křiku překladatelky ...

Čínský člen poměrně širokého realizačního týmu překládá příkazy v angličtině do čínštiny. A není jediný.

Pohled zblízka - Názory

Ostatně čínský politický systém obdobně zafungoval i při epidemii SARS v roce 2002–2003 nebo při otravách dětí kojeneckým mlékem v roce 2008. Vnější propaganda (waj-süan) i diplomacie Komunistické strany Číny proto v posledních měsících napírají znač

trocha empatie aneb já, střed vesmíru - Blog

empatie: (psych.) schopnost vcítit se do pocitů, jednání druhé osoby, vcítění Tak hovoří o empatii slovník. Leč otázka je, co je empatie ve skutečnosti.

Čínský horoskop -

přináší horoskop na každý den, čínský horoskop, horoskop na rok, výklad karet, online astrologickou poradnu a mnoho dalšího.