Fotbal není tvorba. V první řadě je třeba poznamenat, že se nejedná o porušování autorských práv, jak uvádějí některé média. Autorská práva má ten, kdo dílo vytvořil (malíř, skladatel, autor knihy), ne ten, kdo "pouze" vysílal samotný přenos (v tomto

Zobrazit profily lidí, kteří se jmenují Dominic Andrle. Přidejte se na Facebook a spojte se s Dominic Andrle a dalšími lidmi, které znáte. Facebook lidem...

Aplaus.„Trenér“ Prachař pobavil fotbalisty a řekl: Slavia ...

Máme rádi fotbal,“ uvedl Prachař. Fotbalový nadšenec Mimochodem, sám fotbalový nadšenec a velký fanda Slavie. „Táta mě tam vzal jako malého a už tam chodím 55 let. Přenesl jsem to i na svoje děti, takže Slavia je taková rodinná anamnéza,“ vysvětluje

SK Slavia Praha (ženy) – Wikipedie

Ženy Slavia Praha v roce 2017 Ženská sekce SK Slavia Praha je český ženský fotbalový klub pocházející z Prahy . Klub hraje českou nejvyšší soutěž , ve které společně s městskými rivalkami z AC Sparta Praha dominují.

FOTBAL ONLINE: Slavia udeřila! Sparta dál jede na vítězné ...

Fotbalová Fortuna liga v sobotu rozjíždí první kolo nadstavby. Ve skupině o titul potvrdila aktuální herní pohodu třetí Sparta domácí výhrou nad Libercem 4:1. Od 20 hodin hraje v Ostravě mistrovská Slavia (stav zatím 0:1). Zápas vysílá O2TV Sport a v

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si

OVA 1:3 SLA | FC Baník Ostrava - SK Slavia Praha (FORTUNA ...

Ve druhé půli Slavia víceméně kontrolovala hru a Baník moc do ničeho nepouštěla. Naopak mohla své vedení ještě navýšit. Teclovi se to také podařilo, ale jeho branka neplatila kvůli ofsajdu. Následně se ve dvou šancích neprosadil ani Masopust, a tak s

Sparta po restartu válí dál. Na úvod nadstavby přestřílela ...

Slavia vyhrála v Ostravě 3:1 a vede ligu o devět bodů před Plzní. Slavia si tři body v Ostravě zajistila brankami Davida Zimy a Jana Bořila z první půle. Domácí David Buchta v 90. minutě snížil, ale hosté ihned kontrovali Petarem Musou. Ligové vítězs

Liga mistrů UEFA: Borussia Dortmund - Real Madrid — Česká ...

Přímý přenos utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA komentují Vlastimil Vlášek a Martin Hyský

Online: Slavia - Zenit 2:0, Evropská liga -

Pondělí 11. května 2020, svátek má Svatava. schránka; Aktivovat Premium za 1 Kč

SESTŘIHY: Slavia zápas od titulu, Sparta přejela Liberec ...

Odstartovala nadstavba FORTUNA:LIGY! A hned důležitým vítězstvím Slavie ve skupině o titul. Výhrou na Baníku 3:1 odčinila předchozí porážku na