Kurzové a LIVE sázení

fotbal pláž chorvatsko promajna

Pláže - Promajna - CK Kalousek Williams a.s.

Podél pláže rostou vysoké borovice, v jejichž stínu se nabízí i občerstvení v mnoha kavárnách, barech i restauracích.

fotbal kamery promajna

Klimatické podmínky chorvatského pobřeží jsou typicky středomořského rázu, který lze charakterizovat dlouhými a teplými léty s minimem srážek a poměrně mírnou a krátkou zimou. Průměrně se teploty, které na Jadranu během léta panují...

Promajna u Baška Vody - jižní Dalmácie | Chorvatsko...

Promajna je letovisko, které během letní sezóny navštíví obrovský počet českých turistů a najdete jej v srdci proslulé Makarské riviéry. Přestože Promajna nepatří kategoricky k velkým letoviskům, během hlavní sezóny je zde prakticky stále...

Fk travel Sokolov| Megadovolena Promajna od FK Travel

Malé turistické letovisko Promajna ve Střední Dalmácii se nachází mezi města Baška Voda ( 2 km) a Makarskou (6 km). Jde o klidné místo s krásnou oblázkovou pláží s pozvolným vstupem do moře.Na pláži jsou sprchy, WC a kabinky na převlékání.

fotbal chorvatsko promajna

Promajna nabízí široké možnosti sportovního vyžití (tenis, fotbal, házená, stolní tenis, minigolf a mnoho vodních sportů). V letovisku je nespočet restaurací, barů a obchůdků se suvenýry, které lákají k večernímu posezení.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si

Pavilon Dukić-A- Střední Dalmácie, Chorvatsko |

Ubytování Pavilon Dukić-A Chorvatsko - dovolená za výhodnou cenu. Střední Dalmácie, Promajna, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy.

Family Resort Urania- Střední Dalmácie, Chorvatsko |

Ubytování Family Resort Urania Chorvatsko - dovolená za výhodnou cenu. Střední Dalmácie, Baška Voda, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy.

Promajna - Webkamery Online

Pokud vás již vodní radovánky omrzely, máte zde několik tipů na výlety do okolí – do přírodního parku pohoří Biokovo, historického města Dubrovník (110 km) nebo můžete podniknout výlety lodí na okolní ostrovy Brač, Hvar nebo Korčulu.

Promajna | CK České kormidlo

Dovolená u moře, lyžařské zájezdy, poznávací...

Viola ***, Chorvatsko - Promajna | od Student Agency

Objednejte si ubytování v tomto hotelu. Ubytování s vlastní dopravou v hotelu Viola *** v Promajna - Chorvatsko, nejlevnější ubytování do Viola ***. Porovnejte nabídku ubytování stovek českých i německých CK do tohoto hotelu, najdeme vám tu...