Kurzové a LIVE sázení

great synagogue budapest ticket

GREEN OASIS ON THE TOP OF BUDAPEST BUDAPEŠŤ

Green Oasis On The Top Of Budapest apartmán se nachází vedle Széchenyi Baths and Pool, Great \/ Central Synagogue a Bazilika. Apartmán poskytuje přístup k Nyugati pályaudvar M zastávce tramvaje, která je 350 metrů daleko.

AMBRA HOTEL BUDAPEŠŤ

Budapest Moonlight Thai Massage . 600 m. Rudas thermal spa. 1.7 km. Gozsdu Udvar . 350 m. Great \/ Central Synagogue (Nagy Zsinagoga) 600 m. Opera House Budapest. 400 m.

M+D HOTEL BUDAPEŠŤ

Je situovaný 3 km od památek Dům teroru, Széchenyi Baths and Pool a Great \/ Central Synagogue . Hotel je 5 km od centra města Budapešť. Hosté mohou najít Dohany Street Synagogue ve vzdálenosti 2.9 km a Velká tržnice ve vzdálenosti 3 km od hotelu.

APARTMENT V14 RESIDENCE, BUDAPEŠŤ

V14 Residence je apartmá ve městě Budapešť, v krátké vzdálenosti od Bazilika, Liszt Ferenc Square a Dohany Street Synagogue. Vedle hotelu se nachází synagoga, opera a bazilika. Apartmán poskytuje přístup k Wesselényi utca / Erzsébet körút zastávce tr

CENTRAL GREEN HOTEL BUDAPEŠŤ

Central Green Hotel je 3-hvězdičkový hotel umístěný asi 1.6 km od Great / Central Synagogue Nagy Zsinagoga. Hotel je postaven v historickém slohu a zahrnuje 21 vybavených pokojů. Tento hotel nabízí bezplatnou kyvadlovou autobusovou dopravu, služby co

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si

Oficiální internetové stránky Ryanair | Levné lety ...

Zarezervujte si levné lety do Evropy na oficiálních stránkách společnosti Ryanair. Nyní jsou k dispozici přidělená sedadla a programy Family Plus a Flexi Plus. Jednoduché cestování za nízké ceny.

CITY HOSTEL FLORA, BUDAPEŠŤ

Klidné umístění v blízkosti památek, například St. Stephen\'s Basilica, Great \/ Central Synagogue a Dům teroru. Jaffa a Birs Bisztro jsou vzdáleny zhruba 50 metrů a servírují spoustu jídel. Tento hostel nabízí pokoje s chladničkou, šatníkem a pracov

Ubytování Budapešť -

Pepita Cherry Apartment offers pet-friendly accommodation in Budapest, 500 metres from Great Market Hall. The unit is 700 metres from Dohany Street Synagogue. Free WiFi is available... Minimalni a maximalni cena pokoje / noc.

JOKAI 1, BUDAPEŠŤ

Jokai 1 Budapešť - Hotel Jokai 1 je 3-hvězdičkový hotel pouze 1150 metrů od takových památek jako Great \/ Central Synagogue, Vajdahunyad Castle a Széchenyi Chain Bridge.

MONO APARTMENTS, BUDAPEŠŤ

Mono apartmán se nachází vedle Great \/ Central Synagogue, Citadela a Maďarské národní muzeum. Centrum města je vzdáleno 1 kilometrů. Apartmán poskytuje přístup k Clark Ádám tér zastávce tramvaje, která je 200 metrů daleko. Arany Hordo Vendeglo a Hal