Kurzové a LIVE sázení

hokej třeboňská

Sport a rekreace | Třeboň a okolí -

Vít Korecký. 13.06.2020 V 14:49:43. Kemp Hejtman-Jih. Dobrý den chci se zeptat zda bude od 13.7.2020 otevren kemp Hejtman-Jih. Také se chci zeptat zda v tuto dobu bude otevřen tobogán ..

TV program: 21. 12. 2016— Česká televize

Po stopách hvězd. Obrazový životopis slavných - tentokrát Evy Pilarové - díky kterému si uvědomíte, jak plyne čas a jak formuje každého z nás (2008).

Koncert mezzosopranistky EDITY ADLEROVÉ v kapli ...

16. 7. 2020 (čtvrtek) od 19:00; Schwarzenberská hrobka – Domanín; Věnuje se převážně koncertní činnosti – zpívá sólové party oratorií s orchestry, účinkuje i v programech s komorním obsazením. Vytváří autorské moderované hudební projekty, jako napřík

Třeboň -

Třeboňská radnice odmítá i po opakovaných výzvách ministerstva vnitra ustoupit od odpadové... VIDEO: V Třeboni tekla obyvatelům z kohoutků voda černá jako káva 14. ledna 2020

Petra Tenkrátová Kašková | Facebook

Petra Tenkrátová Kašková je na Facebooku. Přidejte se k síti Facebook a spojte se s uživatelem Petra Tenkrátová Kašková a dalšími lidmi, které znáte. Facebook dává lidem příležitost sdílet a dělá tak...

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
Informační servis města Třeboně -

Řada z vás už možná netrpělivě čeká na to, až se pro veřejnost opět otevřou brány našeho divadla. Ta chvíle se už neúprosně blíží.

Třeboň |

V souvislosti se zrušením většiny akcí, bohužel nemůžeme ručit za správnost termínů akcí uvedených na Děkujeme za pochopení.

TV program: 7. 2. 2020— Česká televize

Hokej. 10:15. MS v rybníkovém hokeji. ... Podle MV je ale třeboňská vyhláška o odpadech diskriminační. Celá ČR přispívala na čínské město I-čchang. Např. partnerská Třebíč koupila ze svých a krajských peněz zdravotnické potřeby za 100 000 Kč. video.

Městská sportovní Třeboň | Třeboň a okolí -

Město Třeboň nabízí nejen sportovní aktivity spojené s cykloturistikou či lázeňskou nabídkou, ale můžete si zde i zahrát i kopanou, hokej, florbal a třeba ještě badminton. Městská sportoviště nabízí využití pro nejširší veřejnost

Třeboňsko -

- kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Odhlásit se můžete kdykoliv. Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů.