Kurzové a LIVE sázení

ihnacak v hokeji mannheim

JIH 2:3 JMA | HC Dukla Jihlava - Jungadler Mannheim ...
Mannheim může rozhodnout v přesilové hře, Matouš Menšík (JIH) dostává dvě minuty za podražení. 60:01. Začalo prodloužení. Šedesát minut o vítězi turnaje nerozhodlo, následuje pětiminutové prodloužení se třemi hráči v poli na obou stranách. 60:00. Tře
Sportovní zprávy - 834. stránka
MS v hokeji 2010: Páteční výsledky - souhrn Kolín nad Rýnem, Mannheim - Vydáváme souhrn výsledků pátečních zápasů osmifinálových skupin na mistrovství světa v ledním hokeji, které se hraje v Německu.
HC Sparta Praha» Ihnačák: Tohle jsem zažil poprvé v životě
Ne, tohle jsem zažil poprvé v životě v profesionálním hokeji, aby někdo vstřelil dvanáct gólů. Nevím, jestli jsme si zasloužili tolik, ale je to hezký úspěch. 1+3. Hned u čtyř gólů z dvanácti byl Ihnačák v nedělním utkání. K jednomu gólu přidal tři a
MAN 6:3 H71 | Adler Mannheim - HV71 (Hokejová Liga mistrů ...
Sean Simpson (Adler Mannheim): Na toto utkání jsme se hodně připravovali, protože jsme nezvládli první utkání s tímto soupeřem, bohužel jsme do něj nevstoupili šťastně. Hráči se pak dokázali zkoncentrovat, využívali přesilovky a hosty už pak moc k ni
MS 2014 (Bělorusko) - MS juniorů v hokeji 2020 Ostrava ...

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
Loga hokejových klubů 2016/2017- těžký – Hokej — ...
MS v hokeji 2016 Hokejø 74.5% / 141 × vyzkoušeno; NHL-kluby podle loga Hokej ø 92.9% / 4475 × vyzkoušeno; Kde sídlí hokejové kluby? (Evropa) Hokej ø 70.3% / 117 × vyzkoušeno; Stará a alternativní NHL loga 2 (těžké) Hokej ø 59% / 83 × vyzkoušeno
Hradec Králové - Mannheim | ONLINE hokej | 13.11.2019 18 ...
Hokejová Liga mistrů ŽIVĚ na | Hradec Králové - Mannheim | ONLINE hokej | 13.11.2019 18:00. Sledujte online průběh a aktuální výsledky.
MS 2010: Po rozpačitém startu Češi získali zlato – Hokej ...
Příloha k mistrovství světa v hokeji 2010 v Německu, program MS 2010, aktuality, informace o městech Kolín a Mannheim, vše o MS v hokeji 2010 na
HC Sparta Praha» Profil hráče » Brian Ihnačák
Syn bývalého československého reprezentanta Petera Ihnačáka, který ve Spartě působil v letech 1979 až 1982, byl k hokeji předurčen nejen kvůli hokejovému rodu, ale také proto, že se narodil v Torontu. Malý Brian začal sbírat zkušenosti za mořem a pro
Online: Mannheim - Hokej MS v hokeji ...
Vítejte v mannheimské SAP Aréně, kde se dnes koná odveta osmifinálového utkání Champions Hockey League mezi domácím Adlerem Mannheim a hostujícím Mountfieldem HK. Hradec si z prvního utkání pod Bílou věží do Německa veze jednogólový náskok, vítěz sou