Kurzové a LIVE sázení

muriel fortuna ligy

TOP20 střelců roku 2020 | Sport a vše kolem něj

Víkendové zápasy jsou za námi, a tak se opět pojďme podívat, jak zamíchaly v naší tabulce střelců tohoto roku 1 Cristiano Ronaldo Juventus 13 2 Erling Braut Haland Dortmund 12 Moussa Dembele Lyon 12 4 Ciro Immobile Lazio 10 Alexander Sorloth Trabzons

Luxusní zboží z Latinské Ameriky. 9 kolumbijských ...

4 nejzajímavější přestupy Fortuna ligy, které se upekly během koronavirové krize. Koronavirus na déle než dva měsíce utlumil fotbalové dění v republice. Fortuna liga už se ale zase vrací a kluby věří, že se jim povede dohrát sezonu. Zároveň už se ale

Bergamo si připsalo v Turíně nejvyšší klubovou výhru v ...

Fotbalisté Bergama deklasovali v 21. kole italské ligy FC Turín na jeho stadionu 7:0 a zaznamenali nejvyšší prvoligovou výhru v klubové historii. Hattrickem se na tom podílel Josip Iličič, dva góly přidal po pouhých pěti minutách pobytu na hřišti stř

Fortuna liga 2019/2020 - online přenosy, tabulka ...

1. fotbalová liga - rozpis, tabulky, statistiky, online reportáže, výsledky, kalendář, přestupy a rozlosování Fortuna ligy, české nejvyšší fotbalové ...

Paráda! Schick dal svůj první gól v italské lize! Jak se ...

Český fotbalový útočník Patrik Schick se poprvé gólově prosadil v italské lize. Proti Juventusu nastoupil v základu a takhle perfektně uklidil přihrávku spoluhráče.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si

Evropská liga UEFA: Sevilla FC - SK Sigma Olomouc — Česká ...

Přímý přenos odvetného utkání 4. předkola Evropské ligy UEFA. Obsah dílu. 1. poločas. Studio fotbal. 2. poločas. Studio fotbal. Přehrát vše. Měli jsme dát gól, lituje Jílek, ale jinak je s hrou proti Seville spokojený ...

Od ujetých legín k bojovým kombinézám. Superhrdinové včera ...

Superhrdinové se po stříbrném plátně pohybují už několik dekád a za tu dobu se stačili dost proměnit - někteří více, jiní méně. Z dálky vypadají většinou stejně, ale detailní pohledy už toho ukážou dost.

Spal - Atalanta Bergamo (Talianska Seria A) 2:3 | Onlajny.eu

Vše se zlomilo ve druhé půli, do které vstoupil Spal výborně, na což museli hosté reagovat střídáním a to se povedlo náramně. Přišel na trávník totiž Muriel, který dvěma góly v 71. a 76. minutě sám zařídil obrat na konečných 3:2 pro Atalantu.