Kurzové a LIVE sázení

servette ženeva slavia 1 0 slávistické noviny fotbal

Reportáž ze zápasu Slavia Praha - Sheriff Tiraspol ...
1:0 góla dá Černý v 66.minut po narážečce z Vlčkem dá gól k pravé tyči po zemi a gólmanovi nedá šanci (dá to brankářovi do proti pohybu) a nebo druhá varianta: slavia vyhraje 4:3 po poločase bude vést 3:00 a budou si mysle že už jim postup nemůže uni
Diskuse -
(Od zvláštního zpravodaje iDNES) Velké plakáty s výrazným nápisem "ODVAHA" by měl ve slávistické kabině rozvěsit trenér Josef Pešice před pražskou pohárovou odvetou se Servette Ženeva. Právě tahle vlastnost totiž fotbalistům Slavie chyběla v prvním z
1970 -
Datum: 1. ledna 1970, Angouleme, Francie Utkání: přátelské Sestava: Stárek Branky: 70.Seratin 1:0. Průběh: Slavia prohrála s týmem ze 6. místa I. francouzské ligy po vyrovnaném boji.Jedinou branku domácího týmu dal po chybě Stárka v 70. minutě hlavou
EuroFotbal - fotbal online, evropský fotbal a fotbalové zprávy
Slavia Praha zahájila svou pouť Ligou mistrů důležitým vítězstvím, porazila Steauu Bukurešť 2:1. Barcelona si výsledkem 3:0 poradila s Lyonem, stejné skóre svítilo na ukazateli i po skončení zápasu Arsenal - Sevilla. Jediný Manchester United vyhrál v
Duda opustil Plzeň, posílil Servette Ženeva | Hokej ...
Hokejový útočník Radek Duda, který v uplynulé sezoně působil v Plzni, se stal posilou Servette Ženeva. Druhý nejproduktivnější hráč uplynulého ročníku extraligy podepsal podle oficiálních stránek švýcarského klubu roční smlouvu a Servette má ještě op

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
Vyhrát musíme srdcem, míní Pešice -
Dohnat jednobrankový náskok soupeře z prvního zápasu a vstřelit i postupový gól navíc budou chtít fotbalisté Slavie ve čtvrteční odvetě prvního kola Poháru UEFA se švýcarským týmem Servette Ženeva. "Bude to pro nás moc těžké, potřebujeme dát dvě bran
Fotbal je doma na - jsme specialisté na evropský fotbal. Zprávy, výsledky a fotbalové statistiky. Fotbal v Evropě vám přináší EuroFotbal.
Hokejový útočník Hořava posílí ... - Nova Sport 1
Český hokejový útočník Miloslav Hořava neuspěl ve švýcarském Servette Ženeva a vrací se do české extraligy. Na roční smlouvě se dohodl s mistrovským Třincem. Management slezského klubu již dříve avizoval zájem o kvalitního křídelníka s pravým držením
Hattrick mi pomohl i ublížil - Miroslav Příložný
Zřejmě nejslavnější chvíli v Bohemce jste zažil v osmifinálovém zápase Poháru UEFA se Servette Ženeva. Šel jste na hřiště jako náhradník a dvě minuty před koncem za vyrovnaného stavu 1:1 rozhodčí písknul penaltu pro Bohemku.