Kurzové a LIVE sázení

sk telč hokej

Každý slaví vítězství po svém. Takhle... - SK Telč - lední ...
SK Telč - lední hokej. 407 views · October 5, 2019. 0:06. SK Telč - lední hokej. 2.8K views · January 21, 2017. Related Pages See All. Florbal Telč ...
HC Spartak Polička
HC SPARTAK Polička. Kontakt: E-mail: Tel.: +420 607 235 264. Adresa: HC Spartak Polička z.s. Revoluční 1155, 572 01, Polička
SK Telč (klub ledního hokeje) – Wikipedie
SK Telč (celým názvem: Sportovní klub Telč) je český klub ledního hokeje, který sídlí v Telči v Kraji Vysočina.Založen byl v roce 1920.Svůj současný název nese od roku 1994.Od sezóny 2016/17 působí v Jihočeské krajské lize, čtvrté české nejvyšší sout
VBB 2:21 TLC | HC Velká Bíteš B - SK Telč (Krajská soutěž ...
HC Velká Bíteš B - SK Telč (Krajská soutěž mužů Vysočina) 2:21 |
TLC 6:3 HLU | SK Telč - TJ Hluboká nad Vltavou (Krajská ...

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
SK Telč - HC Spartak Polička 6:7 | Články | HC Spartak Polička
V tabulce druhá Polička zajížděla na led vedoucího celku SK Telč , který ještě loňskou sezonu hrál KP Jihočeského kraje. První třetina sobě neznámých soupeřů byla herně vyrovnaná s mírnější převahou Spartaku. Ten však dvakrát zaváhal a soupeře pustil
ZUB 2:7 TLC | HC Zastávka u Brna - SK Telč (Krajská soutěž ...
Vyloučení v týmu SK Telč (Josef Berka – 10 min. osobní trest, vražení na hrazení). 27:33 Vyloučení v týmu SK Telč (Josef Berka – 2 min., vražení na hrazení).
SK Telč - HC Zastávka u Brna | Vysočina
SK Telč 6:5 (1:2,4:2,1:1) HC Zastávka u Brna. 1. TŘETINA; čas tým branky asistence typ gólu; 06:12: D: Josef BERKA Milan TUŠER
SEZÓNA -
Soutěž zatím nebyla rozlosována. KVV ČSLH Vysočina | telefon: 606 756 904 | email: 606 756 904 | email:
Hokej Telč - SK Telc
stránky oddílu ledního hokeje SK Telč. Vážení příznivci telečského hokeje. V souvislosti s pandemií koronavirem rozhodlo vedení ČSLH o ukončení všech soutěží, což pro telečský hokej znamená konec sezony 2019/2020.