Kurzové a LIVE sázení

wolski hokeji praha

Hokejisté Třince vyhráli na ledě Mladé Boleslavi. Wolski ...

V dresu vítězů bodoval i v šestém utkání v české extralize kanadský útočník s polskými kořeny Wojtek Wolski, který sice poprvé neskóroval, ale asistencí vylepšil svou bilanci na 12 bodů (8+4).

Sparta před chystaným jmenováním Hořavy padla v Třinci ...

Hokejisté Sparty Praha podlehli ve 42. kole v prvním utkání po odvolání trenéra Uweho Kruppa na ledě Třince 1:5.

Wojtek Wolski - Hokej

Živé reportáže z hokejových zápasů, aktuální výsledky, rozhovory, analýzy a statistiky.

Wojciech Wolski | - webčeského hokeje

| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy

Hokejový Lev padl v Novgorodu, jeho vítězná série končí na ...

Hokejisté Lva Praha podlehli na ledě Nižného Novgorodu 2:5. Jejich série v Kontinentální lize tak skončila na šesti vítězstvích. . Ruský celek prakticky rozhodl už v první třetině, ovládl ji v poměru 3:0.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si

Lev otočil zápas s Novgorodem a vyhrál po nájezdech ...

Praha - Lev Praha zvládl vítězně i svůj druhý domácí zápas KHL v sezoně. Pražský tým sice prohrával po dvou třetinách s Nižnym Novgorodem už 1:3, ve třetí části ale srovnal skóre a o výhře rozhodl v penaltové loterii. Dva body za gól a asistenci zazn

Hokej - Více než dva tisíce střel na branku zvládlo během ...

Více než dva tisíce střel na branku zvládlo během kariéry v NHL jen 13 českých hokejistů. A pouze jeden z nich hraje v elitní soutěži i v aktuální sezoně...

Změny v extralize ON-LINE: Hradec přišel o Chalupu, Sparta ...

V hokejové extralize se otevřelo oficiální přestupové okno a čtrnáctka klubů nejvyšší soutěže začíná ladit soupisky na příští ročník. Novinky v jednotlivých týmech, přestupy, výměny a odchody sledujte v textovém on-line přenosu na webu

Loni Kanaďan Vojtek Wolski málem ochrnul, letos na něj ...

"Hokej jsem nenáviděl. Pod depresemi jsem chtěl spáchat sebevraždu, zranění mě provázejí celou kariéru. Zpomalila mě, ale nezlomila. Slovo deprese zní děsivě," řekl Vojtek Wolski. "Pro někoho to je těžko představitelné, i pro mě bylo. Může to ale pos

Wojtek Wolski -

Wolski gól nedal, ale Třinec si i tak odvezl z Boleslavi všechny body aktualizováno 22. ledna 2020 Poprvé během třineckého angažmá vyšel kanadský útočník Wojtek Wolski střelecky naprázdno.