Kurzové a LIVE sázení

hokej cz tváře

Myšák je bez šroubů. Osmnáctka trénuje v Rokycanech a vyhlíží Hlinka Gretzky Cup

V Rokycanech má nový kouč Karel Beran k dispozici seniorským hokejem ostřílené hráče i nové tváře. Kdo bude patřit mezi hlavní tahouny českého výběru, jak se bude tvořit tým ...

Mládež hlásí novinky: do vedení se ... -

Nové tváře ve vedení mládeže není potřeba fanouškům Beranů představovat. Hokejové životy Čajánka, Lešky i Marušáka jsou se Zlínem výrazně spjaté. Po skončení hráčské kariéry se nyní všichni tři zapojí do výchovy mladých nadějí v klubu.

Hokej Archivy - Ruik

Hokej v Kralupech nad Vltavou se pokusí pozvednout posila se zkušenostmi z NHL. ... Rozhovor: Sportovní hlasy mají i tváře. Fotbal Jirka Mal ... Používáním stránek souhlasíte s používáním cookies v souladu s nastavením prohlížeče.

Hokej - Mělnický deník

Bronz byl pěkný, ale chtěli jsme finále, vzpomíná na rok 2012 kouč Hadamczik V roce 2012 bral český hokej naposledy medaili z mistrovství světa.

NHL Archivy - Ruik

Hokej Aleš Krajča-23.5.2020 0 Vlivem Koronaviru byl letošní ročník NHL, stejně jako mnoho jiných soutěží, pozastaven. Nejlepší hokej planety se nehraje od 12. března.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si

Hokejka - Už tři kola má za sebou #WSMliga. Jaké byly ...

Momenty WSM Ligy: choreo, Ostřížek ve Frýdku a Doudera v Litoměřicích | - web českého hokeje Ve třetím kole se ve WSM Lize objevily (staro)nové tváře: Litoměřice posílil Lukáš Doudera, za Frýdek-Místek nastoupil David Ostřížek (na f

Proč se změnila tvář Julia Meinla? Černé tváře neexistují ...

Jenom ty bledé? Ale popořádku: Každá akce vyvolává reakci. Jenže někdy ta reakce není adekvátní akci a někdo zvenčí ji moderuje. K této malé glose mě přiměl článek z konkurenčního serveru Seznamzprávy.

Hokej - Krkonošský deník

Vrchlabskou defenzívu v Chance lize vyztuží mistr republiky z roku 2005 Vesměs zkušení harcovníci platí zatím za nové tváře na vrchlabské soupisce pro první ligu.

Pavel Klhůfek - Příspěvky | Facebook

Chválí Peterse | - web českého hokeje Piráti přivítali v podkrušnohorském derby Litvínov a podle vyčkávací hry obou týmů se zdálo, že se bude na úvodní gól čekat až do závěrečné sirény, jenže domácí do třetí třetiny vstoupili velmi rázně a p

Články | Klub | Orli Znojmo

Český hokej schválil formáty soutěží, Orli by měli začít 19. září Výkonný výbor Českého hokeje schválil v pátek 5. června herní modely Extraligy, Chance ligy i 2. ligy pro nadcházející sezónu.